baner

Zloty i spoty - Koszelówka 2010

W dniach 18. i 19. września spotkaliśmy się w miejscowości Koszelówka, położonej nad Jeziorem Zdworskim, niedaleko Płocka.

Ale zacznijmy od początku... Z propozycją spotkania się w ogólnopolskim gronie, wyszedł w drugiej połowie lipca kolega marecki75. On też zajął się wszelkimi formalnościami związanymi z załatwieniem noclegu i zebraniem pieniędzy.

Niestety, nie wszystkim udało się dotrzeć, niektórzy dotarli późno, a inni musieli wracać w dniu przyjazdu, przez co nie mogli w pełni korzystać z przysmaków przygotowywanych przez naszego nadwornego chemika Kubeusza.

Zwykle jak to bywa na tego typu spotkaniach, dominowały rozmowy o naszych samochodach, możliwościach ich modyfikacji, ulepszania, o ich wadach i zaletach.
Ale nie trwoniliśmy czasu tylko na czcze pogaduchy. Udało się nam rozegrać kilka zaciętych setów siatkówki, w których trzeba przyznać Grupa Łódzka wykazała swoją wyższość nad Grupą Warszawską.

Drugi dzień stał pod znakiem dochodzenia do siebie po dniu pierwszym. Początkowo główną atrakcją były więc spacery wzdłuż brzegu jeziora, ponowne oglądanie samochodów, a gdy stan zdrowia już na to pozwalał kolejne partie siatkówki.

Na koniec zlotu wykonaliśmy serię zdjęć, aby uwiecznić nasze spotkanie oraz aby Ci, którzy nie pojawili się wiedzieli co stracili.