W dniach 01-04.06.2017 r. odbył się X Jubileuszowy Zlot cee’d Klub Polska mojaceed.pl w OW Odys w Tresnej k/Żywca.

Wzięło w nim udział ponad 100 uczestników, na parkingu pojawiło się ponad 40 autek – oprócz oczywiście dominujących cee’d-ów były też Optimy, Carens, Sportage, Sorento, Picanto GT-line i Rio.

Zlot został oficjalnie rozpoczęty 2 czerwca, w tym dniu uczestnicy odwiedzili fabrykę Kia w Żylinie, gdzie mogliśmy poznać tajniki produkcji naszych autek – zaczynając od rolki blachy po gotowe samochody, czekające na transport do finalnego odbiorcy.

3 czerwca to zwiedzanie Muzeum Browaru w Żywcu, a także tradycyjna „święta wojna” w siatę, czyli mecz Północ – Południe. Tym razem okazały puchar powędrował w ręce „południków”, ale „północniki” szykują odwet za rok. Przez cały dzień dostępne były też symulatory bolidów F1, w których sportowe zmagania przeżywali nasi najmłodsi klubowicze, ale nie tylko … 😀

W niedzielę niestety przyszedł czas na oficjalne zamknięcie zlotu, ale już za rok widzimy się znowu!

Serdecznie dziękujemy sponsorom atrakcji i nagród – Kia Motors Polska za zestawy upominkowe, nagrody indywidualne i auta testowe, Kia Motors Slovakia za umożliwienie zwiedzenia fabryki Kia w Żylinie, ASO Kia Marvel Łódź za urodzinowe torty, puchar i medale, ASO Kia Euro-Kas Katowice za symulatory i ASO KIA Korczyk za auta testowe.

 

Leave a Reply

sukienki i odzież damska