Najnowocześniejszy salon Kia w Europie został otwarty w Gdańsku!

By 25/04/2022Bez kategorii, Inne, Kia

Salon JD Kulej w Gdańsku przy ul. Uczniowskiej 30 jest pierwszym obiektem marki Kia w Europie wybudowanym od podstaw według nowej filozofii i zgodnie z nowymi standardami architektonicznym. Jest również obecnie największym – pod względem powierzchni przeznaczonej na ekspozycję aut i obsługę klientów – salonem koreańskiej marki w Europie, większym niż obiekty w np. Frankfurcie czy Sztokholmie. Przed salonem znajdują się dwa spektakularne parkingi dla nowych samochodów w postaci wież, każda o wysokości 18 metrów i z miejscem na 36 samochodów.

Obiekt JD Kulej w Gdańsku obejmuje salon sprzedaży, serwis z wieloma stanowiskami, myjnie, warsztat blacharsko-lakierniczy i stację kontroli pojazdów – łączna powierzchnia salonu wynosi blisko 2500 m2, a to wszystko na działce, która liczy niemal 9500 m2. Dla wygody odwiedzających wytyczono aż 50 miejsc parkingowych.

Salon marki Kia JD Kulej w Gdańsku został zaprojektowany według nowego układu i zgodnie z nowymi – designem i kolorystyką, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Na fasadę składają się duże przeszklenia oraz elewacja w kolorach szarym i czarnym. Czerwony, jako znak rozpoznawczy salonów marki Kia, to już przeszłość. Wnętrze salonu zdobią liczne elementy wykonane z jasnego drewna, oświetlone listwami LED. Od wejścia uwagę przyciąga drewniany boks, tzw. Infinity Loop. W gdańskim salonie ma on największy obwód wśród obiektów zaplanowanych w najbliższym czasie do wybudowania w Europie.

Leave a Reply

sukienki i odzież damska