Kia i Rafael Nadal rozpoczynają projekt „Kia Clubhouse”

By 20/05/2022Kia

Kia Corporation i Rafael Nadal podjęli współpracę na kolejnej płaszczyźnie i uruchomili „Kia Clubhouse”. Dzięki nowej inicjatywie gra w tenisa ma stać się jeszcze bardziej dostępna, chodzi również o zainspirowanie do gry kolejnej generacji fanów tenisa. Impreza inauguracyjna odbyła się w Paryżu z udziałem 18 dzieci z lokalnej organizacji “Fête le Mur” i sześciorga dzieci z klubu tenisowego „Gennevillois”. Zgodnie z hasłem marki Kia „Movement that inspires”, dzieci podróżowały elektrycznym EV6 i najpopularniejszym SUV-em marki – Sportage.

W dniu przyjazdu dzieci otrzymały prezent w postaci sprzętu do gry w tenisa marki Babolat – pamiątkę, która wzmocni u nich miłość do gry na całe życie. Rafael Nadal niespodziewanie pojawił się, by osobiście powitać dzieci i podzielić się z nimi tym, co zainspirowało go do gry.

21-krotny zwycięzca Wielkiego Szlema i ambasador marki Kia na świecie powiedział: „Fundacja Rafa Nadal wykonała wiele pracy, aby wspierać dzieci, które najbardziej tego potrzebują. Niemal codziennie jesteśmy świadkami wpływu, jaki tenis i sport w ogóle mogą mieć na edukację dzieci. Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z marką Kia przy projekcie „Kia Clubhouse”. Dzięki niemu tenis stanie się jeszcze bardziej dostępny dla większej liczby dzieci na świecie. Mam nadzieję, że ta inicjatywa zainspiruje innych do podobnych działań”.

Leave a Reply

sukienki i odzież damska